Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny,
opuść bezpieczną przystań.
Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.
Mark Twain
   
 
    Polskie krajobrazy
 
« lista wycieczek
 
Tytuł wycieczki: Wszystkie drogi prowadzą do Stronia Śląskiego - czyli jak nie dotarliśmy na przegląd filmów górskich w Lądku
Data wycieczki: wrzesień 2006
Miejsce docelowe: Kotlina Kłodzka
 
W Stroniu Śląskim jesteśmy przynajmniej kilka razy w roku. Cudne miejsce i fantastyczni ludzie. We wrześniu był z nami Sivy :). Pojechaliśmy na przegląd filmów górskich w Lądku ale tym razem niestety nie udało nam się dotrzeć na projekcje. Tradycyjny "punkt programu" to Śnieżnik, z którego zejście zajęło nam sporo czasu.....mgła i sami liderzy w teamie - to wiele wyjaśnia ;). Po południu "drwale" robili co mogli aby Czapek mógł dojechać do leśnej chaty gdzie umówiliśmy się na jesienne grillowanie. A wieczorem......było tak sympatycznie i miło....Zbyt mało czasu i motywacji do tego by wyjechać na Festiwal choć ze Stronia to zaledwie kilka kilometrów. A kolejny dzień.........Jaro z Sivym przez pół nocy szukali drogi powrotnej do domu bo instrukcja "do ronda i w prawo" okazała się niewystarczająca ;). Nocne poszukiwania sprawiły, że moja propozycja zatrzymania się w Lądku na interesującym mnie filmie o Afganistanie została przegłosowana ;)
 
Fotorelacja z wycieczki:
 

ładowanie galerii...
 
 
 
opisz swoją wyprawę
 
 

Jeżeli byłeś w miejscu, które chciałbyś opisać, jeżeli widziałeś coś co chciałbyś polecić innym przyłącz się do nas i napisz o tym! Z ochotą opublikujemy wspomnienia ludzi takich jak my - ciekawych świata, z pasją oddających się podróżom, przemierzających odległości z otwartymi oczami.

formularz dodawania wyprawy »
 
 
 
współpracujemy z:
 
  Magazyn Turystyki Górskiej  
  Magazyn górski  
  Ceneria - outdorowa porównywarka cen  
  www.wyprawy.onet.pl  
  Globtroter  
  Serwis wspinaczki mikstowej  
  Góry - górski magazyn sportowy  
  www.e-gory.pl  
  www.swiatpodrozy.pl  
  Poznański Klub Podróżnika  
  Chodzieski Dom Kultury  
  Radio Afera  
  planynawakacje.pl